Kurumsal/ Hakkımızda
         Profesyoneller bilir, bir işletmenin en değerli varlığı sahip olduğu tecrübedir. Biz de 35 yıl boyunca biriktirdiğimiz tecrübemiz ile gurur duyuyoruz. Başarımızı borçlu olduğumuz müşterilerimiz ve sektördeki bütün paydaşlarımız ile birlikte geleceğe umutla bakıyoruz.
 
Bu bağlamda geçmişimizden edindiğimiz tecrübemizle geleceğe yönelik sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Üretimin sürdürülebilir olması için piyasa ihtiyaçlarının doğru analiz edilmesi gerektiğini biliyor; sürdürülebilir üretim için doğru kararların alınabilmesinin ancak bu sayede mümkün olduğuna inanıyoruz.
 
Firmamız piyasa ihtiyaçlarının karşılanmasına dönük olarak üretimini daima zenginleştirmektedir. 2020 yılı içerisinde yaptığımız ilave yatırımlar ile Axmaster Markası adı altında treyler, dorse, römork, kırma, eleme ve mobil santrallerin taşınmasında kullanılan dingiller, kendinden dümenlenir dingil, hidrolik dönerli dingil, aks, süspansiyon aksamları üretmekteyiz.
 
Sahip olduğumuz üretim teknolojileri sayesinde standart ürünlerimizin ötesinde özel projelerde de üretim yapabilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda istenilen kalite ve ölçülerde dingil üretimimiz ile her zaman yanınızdayız.
 
Gelecekte daha iyi günler yaşamak ve size çözümler sunmak için çalışacağız. Bizim bu heyecanımıza ortak olan herkese şükranlarımızı sunarız.
 
BÜYÜKATEŞ MAKİNE ve DİNGİL SANAYİ LTD.ŞTİ.
AXMASTER bir BÜYÜKATEŞ firması markasıdır.